Jump to content

spor oko puta


Majda B

Preporučene objave

Postovani i cijenjeni..

Kupila sam zemljiste prije 10 god.  Imam gradjevinsku dozvolu za kucu./i kuca je sagradjena ./ Put je bio upravo preko mog zemljista /kao i druga dva susjeda / koji nije bi Asfaltiran,,, kad sam otpocela da gradim kucu ia sam ucestvovala sa 2/3 novca da se taj put asfaltira. Medjutim, jedan od  komsija mi sad osporava pristup mojoj kuci.. Da malo jos to pojasnim. Da bi dosla do svog zemljista na kome se nalazi moja kuca moram jednim djelom puta preci preko njegovog zemljista ,,kao sto sam vec rekla u kojoj izgradnji  sam i ja ucestvovala.Put nije upisan u katastru , To je bio nas interni dogovor jer nam je svima potreban.. 

Taj isti put nastavlja se dalje  na posjede drugih koji  imaju obradivu zemlju..Posto i oni moraju svi da prodju i preko moje zemlje kao i taj doticni koji mi prijeti da ce mi staviti branik da dodjem do svoje kuce, Molila bih za vasu pomoc, da me bar uputite kakva su moja prava u svemu ovome? 

S velikim postovanjem 

Majda Bombek

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija