Jump to content

Privatna tužba trgovačkog lanca


Hodaj

Preporučene objave

Pozdrav, tuzio me jedan od nasih velikih trgovackih lanaca za kradje u 12. i 1. mj. Da napomenem, ja se pola toga ne sjecam jer sam tada bila sama sebi cudna i nakon toga se lijecila u Vrapcu pod dijagnozom depresija i poremecaj licnosti. U istom tom periodu sam i odvedena u stanicu radi toga sto sam uhvacena u kradji na sasvim drugom mjestu, dosla je policija, stvari su vracene a ja sam dala iskaz i cekam sudjenje jos uvijek. Da li je to dvoje povezano? Znaci trgovacki lanac me privatno tuzi i snimka ide njima i njihovim odvjetnicima a ovi drugi su me poslali vec na sud. Kakve sankcije me cekaju? Hvala od srca. Da napomenem, izlijecila sam se i vise nikada nista nisam ukrala niti bi mi palo na pamet

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Dva djela koja ste počinili - su vam razdvojili, svako za sebe - proteklo vrijeme između 2 djela,
je utjecalo na to da vam nisu stavili - 1 produženo djelo.
Potraži te pravni savjet, na netu. -besplatna pravna pomoć.
Pribavi te svu lječničku dokumentaciju, što više, i čekaj te suđenje.
Ako do sad niste kažnjavani - velika je vjerovatnost da dobijete - uvjetnu kaznu.,,
ili rad za opče dobro - i, pamet u glavu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija