Jump to content

Manipulacija nekretninom tjekom i nakon razvoda braka


Zkmmm

Preporučene objave

Poštovani molim Vas savjet. Naime bivša gospođa koja je htjela razvod dobila je polovicu poslovnog prostora preko predbracnog ugovora s time da je ona meni dala svoju polovicu na korištenje bez naknade da mogu dalje poslovati u istom poslovnom prostoru. Prilikom uknjizenja došlo je do proceduralne pogreške kojom je ona upisana u cijelosti kao vlasnik prostora ,nakon toga smo otišli kod bilježnika i ona vraća meni moju polovicu I gruntovno smo suvlasnici pola pola. Njena priča je da ona ne želi ništa od toga nego samo da kao osigura djecu u slučaju prodaje. Nakon razvoda najstarije dijete je ostalo samnom a najmlađe je otišlo s njim. Ona se nakon 2 mjeseca udaje te poništava dokument kojim mi je vratila polovicu I uknjizuje sadašnjeg supruga na tu polovicu. Sad on traži najamninu za tu polovicu.  Naime ja imam kupoprodaji ugovor ali ja nisam platio taj prostor nego moj otac znači ja nisam dao nikakve novce za to. Trebao bih savjet jer se osjećam izmanipulirano i osjećam da najstarije djete neće imati nikakve koristi od toga danas sutra l.p.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Zkmmm je napisao:

nakon toga smo otišli kod bilježnika i ona vraća meni moju polovicu I gruntovno smo suvlasnici pola pola.

Na koji način ste riješili citirano, što ste točno sklopili kod javnog bilježnika. 

 

prije 3 sati , Zkmmm je napisao:

poništava dokument kojim mi je vratila polovicu 

Opet slićno pitanje, na koji način poništava

 

prije 3 sati , Zkmmm je napisao:

ja imam kupoprodaji ugovor ali ja nisam platio taj prostor nego moj otac znači ja nisam dao nikakve novce za to.

Kupoprodajni ugovor kojim je stećen konkretni poslovni prostor, a nakon čega su usljedile gore navedene zavrzlame? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , Matrix je napisao:

Na koji način ste riješili citirano, što ste točno sklopili kod javnog bilježnika. 

Aneksom bračnog ugovora o imovini vrača mimoju polovicu, izjavom mi daje na korištenje svoju polovicu sve ovjereno kod javnog bilježnika.

 

Opet slićno pitanje, na koji način poništava

Poništava izjavu kojom mi je dala svoju polovicu na korištenje, pregledom u gruntovnici upisan je umjesto nje sadašnji suprug i ja svaki po pola ,kako je on dospio u to neznam .

 

Kupoprodajni ugovor kojim je stećen konkretni poslovni prostor, a nakon čega su usljedile gore navedene zavrzlame? Otac traži da mu se isplati iznos koji je platio za lokal

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija