Jump to content

Odvjetnik zadrzao Rjesenje


Tomob1977

Preporučene objave

Dobar dan svima,

Imam problem sa jednom odvjetnicom koja mi je samo dostavila kopiju rjesenja ostavinske rasprave u mejlu a original zadrzala.

nakon sto sam doticnu vise puta kontaktirao i zatrazio original mi je prvo receno da je predmet arhivirala te da osto seli ured nemoze do njega!

Banka nepriznaje kopiju te trazi original.Odvjetnica se oglusila na sve mejlove i pozive tako da nemogu do originala.

Neznam sta dalje jer zivim u inozemstvu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 minuta, Borbena7 je napisao:

Dostavite nadležnom Općinskom sudu zahtjev da Vam se izda ovjerena kopija predmetnog rješenja. Postupak ovisi od suda do suda, pa pogledajte na net-u.

Hvala na brzom odgovoru! Pokusao sam vec pa mi je receno da moram osobno za vrijeme rada sa strankama podnjet taj zahtjev.Na moj upit jel bi se moglo izac u susret sa pogledom na situaciju (Covid) mi se vise nije odgovorilo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 13. 05. 2021. at 8:55, Borbena7 je napisao:

Pošaljete sudu pisani i obrazloženi zahtjev u kojem navodite da imate opravdani pravni interes da Vam se dostavi ovjerena kopija, te dostavite dokaz o plaćanju sudske pristojbe u vrijednosti 100,00 kn.

Hvala!

Sta sa postarinom? Da potrazim na stranice HP koliko bi bila postarina do mene pa dodam iznos?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 minutu, Borbena7 je napisao:

Neka taj netko podnese ovaj zahtjev, a kao Vaš punomoćnik. Potpišite mu punomoć sa svrhom pribavljanja ovjerene preslike Rješenja o nasljeđivanju.

Hvala,ali to sam probao sa punomoc...traze ovjerenu punomoc sa apostillom koja se onda mora prevest itd tako da bi to trajalo tjednima...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija