Jump to content

braco


anonimno

Preporučene objave

molim savjet:

Naša zgrada (8-stanova)sagrađena je 1930. i ima krov napušten sa svih strana 80cm.Investitor Pionir je dobio građevnu(usprkos našem protivljenju) i već sagradio 5-terokatnicu uz našu tako da se 80 cm našeg krova nalazi unutar njihove zgrade.Živo ruglo,inspekcija unatoč višekratnih prijava ne izlazi na teren.Meni su u prizemlju prošlo ljeto bagerom probili zid(imam fotke)dok sam bio na moru(IZA ORMARA) ja to nisam znao pa kad je pala na jesen prva veća kiša digao mi se parket i imao sam veliku štetu.To se dogodilo zbog toga što nisu mogli iskopati okomito temelje budući su se nekad temelji gradili nakoso prema van.Onda su oni jednostavno zalili svoje temelje na naše i to do pola moga zida(oko 1,5m u vis) tako da mi sad zid vlaži na tom djelu i vjerojatno se više nikad neće moći sanirati a i zidovi lagano pucaju od težine njihove zgrade.Na sve to inspekcija odgovara tužite ih a ja još nikad sa sudom nisam imao posla.Inače to sve je bilo u večernjaku.Molim pravnog exsperta za bilo kakvu pomoć(ako se neko želi angažirati neka se javi).

Unaprijed hvala!

ignac.mikulic@zg.htnet.hr

 

p.s. objekat se može vidjeti :remetinečka 9(prekoputa restorana savski mlin)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Jedini i vjerojatno efikasan način rješenja vašeg problema je tužba radi naknade pretrpljenje štete uz zahtjev za zabranu daljnjeg prouzrokovanja štete. Dobro je što ste sve fotografirali. Dodajte tomu i račune koje ste plaćali prilikom poravka nastale štete. To što nikada niste morali na sud je dobro. Ali nemojte dolazak na sud shvaćati sramotom ili slično. To je civilizirani, zakonom propisani način rješavanja sporova.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija