Jump to content

Rok


Lena72

Preporučene objave

Dobar dan evo nova sam ovdje iako godinama se tu uvijek informiram i citam pravne stvare i razne teme.

Ovako mene zanima jer nisam mogla nigdje to pronaći...Koliko se čeka odgovor od suda nakon dostavljeno dokumentaciju osobno i pismo za odgodu za upućivanje u zatvor.koliko se ceka njihov odgovor...?

Molim vas za pomoć 

Hvala unaprijed

Lena 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Načelan rok za odluku po molbi je 3 dana od podnošenja molbe.

Iznimka je kada se odgoda traži zbog zdravstvenih razloga, jer se u tom slučaju traži prvo očitovanje Zatvorske bolnice o mogućnosti liječenja zatvorenika na izdržavanju kazne zatvora, pa se onda u roku 3 dana od primitka očitovanja bolnice odlučuje o samoj odgodi.

Možete nazvati suca izvršenja i provjeriti status vašeg predmeta po podnesenoj molbi za odgodom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 29. 04. 2021. at 13:37, G-man je napisao:

Načelan rok za odluku po molbi je 3 dana od podnošenja molbe.

Iznimka je kada se odgoda traži zbog zdravstvenih razloga, jer se u tom slučaju traži prvo očitovanje Zatvorske bolnice o mogućnosti liječenja zatvorenika na izdržavanju kazne zatvora, pa se onda u roku 3 dana od primitka očitovanja bolnice odlučuje o samoj odgodi.

Možete nazvati suca izvršenja i provjeriti status vašeg predmeta po podnesenoj molbi za odgodom.

06.05 moram se javiti u rementinac.

Zvala.sam sud pa su mi rekli da ako ne dodje dokumentacije iz zatvorske bolnice da se moram javiti 06.05 u remetinac ali poato sam na stakama i narucena na operaciju 19.06...dali moram ipak ici u remetinac ili mogu cekati dok se molba za odgodu riješi. 

Molim vas hitan odgovor.

Unaprijed vam se zahvaljujem jer mi je stvarno jako bitno jel mi je jos ostalo .

 

Još nešto...

Ako odgovor na moju molbu ne stigne do.06.05...i ja idem u remetinac 06.05 a odgovor na molbu dodje na primjer 11.05 i odgovor je pozitivan...

Dali će me pustiti na slobodu i da se idem van liječiti kao sto je bilo u molbi zatraženo .

Hvala unaprijed 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iako se moje povjerenje u pravosuđe dosta narušilo vjerujem da će Vam odgovor doći prije nego se trebate javiti na izvršavanje kazne. Ako se pak javite na izvršavanje kazne, onda bi trebali zatražiti prekid kazne za vrijeme kada je potrebno liječenje. 

Na 29. 04. 2021. at 19:26, Lena72 je napisao:

Dali će me pustiti na slobodu

Neće na slobodu. Na slobodu možete po izdržanoj kazni. Ali mogu Vas pustiti na prekid kazne. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 minuta, YOT je napisao:

Iako se moje povjerenje u pravosuđe dosta narušilo vjerujem da će Vam odgovor doći prije nego se trebate javiti na izvršavanje kazne. Ako se pak javite na izvršavanje kazne, onda bi trebali zatražiti prekid kazne za vrijeme kada je potrebno liječenje. 

Neće na slobodu. Na slobodu možete po izdržanoj kazni. Ali mogu Vas pustiti na prekid kazne. 

Danas sam zvala opet sudac i kaze opet nista od strane  BOLS-a dali je najbolje da odem ili da poslajem brata  do bolsa da bi se znalo zasto dugo trebaju za jedan odgovor gdje je povijest bolest i svu dokumentaciju prilozena unutra dostavljena na vrijeme. 

Sta radite...vise neznam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija