Jump to content

Prodaja dionica


AnjaP

Preporučene objave

prije 1 sat , Miljko je napisao:

sklopite ugovor o prodaji dionica

Kolega, @Miljko - pitanje je - s obzirom da nisu na Burzi, postoji li  koji način da ih proda ?
Probaj te vidjeti - Vlasničku strukturu Autotransa -tko je Vlasnik ? dali postoji više vlasnika (suvlasnika)
Ako postoji više Suvlasnika - možda je netko od njih zainteresiran - puno je Dionica na tržištu, koje nemaju
vrijednost. - one u poslovnim Knjigama imaju upisanu određenu vrijednost - ali, to je jedna vrijednost - a stvarna vrijednost je ona koja je na tržištu - ako nitko nije zainteresiran za tu Firmu - nema ni vrijednosti -
dionica.
Jedino, kad bi našli nekoga - tko duguje Atotransu - pa probali napravi ti neku - kompenzaciju.
Ja sam, svojevremeno, kupovao dionice _ Jedne domače Banke, koja je uvjetovala, ako traži te kredit ili pozajmicu od - 10.000. Maraka, dobije te 9.000 i 1000 u Dionicama - ali vas terete, za 10.000.
Ljudi su te dionice, davali u pola cijene - ali sam ih se i ja jedva riješio,,jer ih je Sud prihvatio u nominalnoj vrijednosti, u sporu jednog dužnika, i te Banke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , Miljko je napisao:

na oglasima

Ma, ništa od toga - može proba ti - vidio sam da ljudi oglašavaju, 
ali, Suvlasnik neće traži ti po oglasima dionice, da bi stekao kontrolni paket - tj. - večinsko vlasništvo.
Realnija je opcija, da proba u knjigovodstvu nači nekog tko duguje Autotransu,, veča je nšansa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , AnjaP je napisao:

Hvala vam na pomoći i savjetima, molim ukoliko još netko bude imao koju informaciju da podijeli. Lp

Moj savjet vam je, da nađete nekoga u računovodstvu, da vam isprinta - Dužnike Autotransa, iz spiska nađe te nekog tko duguje Autotransu, dajte mu popust  30% i tako če te naj brže riješiti problem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija