Jump to content

Prijedlog za ovrhu


Analitichar

Preporučene objave

Poštovani,

 

Je li prijedlog za ovrhu važeći ukoliko od dospijeća plaćanja pa sve do primitka prijedloga za ovrhu nisam zaprimio niti jednu opomenu za plaćanje?

Kako ide u tom slučaju kad stigne "nevažeći" prijedlog za ovrhu? 

Da napomenem, radi se o d.o.o. društvu i već mi je prošlo dospijeće, ali nisam zaprimio niti jednu telefonsku, pismenu ili email opomenu, a poslali su mi prijedlog za ovrhu.

 

ZAHVALJUJEM SE UNAPRIJED! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , Analitichar je napisao:

Je li prijedlog za ovrhu važeći ukoliko od dospijeća plaćanja pa sve do primitka prijedloga za ovrhu nisam zaprimio niti jednu opomenu za plaćanje?

Da.

prije 14 sati , Analitichar je napisao:

Kako ide u tom slučaju kad stigne "nevažeći" prijedlog za ovrhu? 

Javni bilježnik spis šalje nadležnom Općinskom sudu, a koji temeljem čl. 109. Zakona o parničnom postupku poziva ovrhovoditelja da ispravi ili dopuni ovršni prijedlog. Kada prijedlog bude valjan, spis se ponovno dostavlja javnom bilježniku na provedbu ovršnog postupka.

prije 14 sati , Analitichar je napisao:

Da napomenem, radi se o d.o.o. društvu i već mi je prošlo dospijeće, ali nisam zaprimio niti jednu telefonsku, pismenu ili email opomenu, a poslali su mi prijedlog za ovrhu.

I sa ovim su prekinuli zastarni rok.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija