Jump to content

Odgoda ovrhe


Malaprinceza1611

Preporučene objave

Univerzalne šprance nema. Pogledajte čl. 65. OZ. Kod Vas bi bio u pitanju čl. 65. st. 1. toč. 5. OZ, a odgodu bi trebalo tražiti do okončanja sudskog postupka po tužbi. Uz zahtjev svakako treba dostaviti primjerak tužbe. A štetu ili nasilje ćete morati sami obrazložiti, jer najbolje znate svoje okolnosti. I, da li je ovo iznos glavnice duga ili?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Znaci radi se o sljedecem,kredit od 28.500eur,do danas otplaceno 40.500 eur.Banka trazi jos 17.000eur.To je dug.Nema kamata.Banka trazi ovrhu na nekretnini za taj iznos.

S obzirim da se radi o nezakonitoj kamati koju je banka dizala jefnostrano na cak 10,268 posto podignuta je tuzba za nistetan cijeli ugovor,podredno nistetna kamata.

Zapravo se ne zna o kojem se dugu uopce radi i da li on uopce postoji.

Sad treba predati prijedlog za odgodom ovrhe do okoncanja procesa.Jer ostati bez stana zbog duga koji vrlo vjetovatno i ne postoji je teska i nenadoknadiva steta za mene.

Mislila sam pisati sama,al mozda ipak bolje da napise odvjetnik .Pa me zanima odprilike kolika bi bila cijena tog prijedloga.1000kn? 2000kn? 

Ne znam ni otprilike.Ne znam kako se racuna.Da ne padnem u nesvijest kod odvjetnika ili da nemam dovoljno i sl.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija