Jump to content

Kaznena prijava


svetojurskivrh

Preporučene objave

Razmišljam o podnošenju kaznene prijave za prijetnju i iznudu. Naime susjed mi prijeti da će mi na poslu srediti otkaz i potražuje od mene određenu svotu novca. Ja nemam nikakvih dugovanja prema njemu. Moj pokojni otac prije 13 godina njemu je dao livadu površine 2111m2,a on nama građevinski materijal u dogovorenoj svoti. Livada je gruntovno prenijeta na njegovog zeta,a susjed je nama na dvorište dostavio građevinski materijal. U gruntovnici postoji privremeni kupoprodajni ugovor u kojem piše da je livada isplaćena u novcima,a nije. Imamo žive svjedoke. Ima li smisla podnositi kaznenu prijavu iako nas susjed maltretira unatrag 4 godine?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
Na 15. 05. 2021. at 10:55, svetojurskivrh je napisao:

Razmišljam o podnošenju kaznene prijave za prijetnju i iznudu. Naime susjed mi prijeti da će mi na poslu srediti otkaz i potražuje od mene određenu svotu novca. Ja nemam nikakvih dugovanja prema njemu. Moj pokojni otac prije 13 godina njemu je dao livadu površine 2111m2,a on nama građevinski materijal u dogovorenoj svoti. Livada je gruntovno prenijeta na njegovog zeta,a susjed je nama na dvorište dostavio građevinski materijal. U gruntovnici postoji privremeni kupoprodajni ugovor u kojem piše da je livada isplaćena u novcima,a nije. Imamo žive svjedoke. Ima li smisla podnositi kaznenu prijavu iako nas susjed maltretira unatrag 4 godine?

 

Na 15. 05. 2021. at 10:55, svetojurskivrh je napisao:

dvorište dostavio građevinski materijal

kojem piše da je livada isplaćena u novcima,a nije. Imamo žive svjedoke
------------------------------------------------------------
Tako se po zakonu mora napisati - ne može te napisati - mjenjali za građ materija.
Može te napravi ti - izjavu, koja če služiti vama osobno - da se zna da je izvršena zamjena.
Što se tiče prijetnje - obratite se policiji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija