Jump to content

zakon nije isti sa svakoga:(


Ana Rajić

Preporučene objave

Pozdrav!

Molim vas da me uputite kako dalje..Danas sam otišla u PU Split predati u dva primjerka PRIGOVOR NA OBAVEZNI PREKRŠAJNI NALOG.Kako je bila gužva čekalo se ispred ulaza .Ispred mene je bio čovjek koji je došao tražiti upozorenje,da napomenem i ja sam odmah nakon sto me policija zaustavila pokušala tražiti upozorenje jer nisam nikad u 20 godina bila evidentirana za ništa ali meni su taj dan rekli da upozorenja nema više i da ako neću platiti čekam Obavezni prekršajni nalog na koji se mogu dalje žaliti pred sudom .

Uglavnom čovjek koji je došao po upozorenje je i uspio ,protokolirali su mu neke njegove navode te se briše iz evidencije prekršitelja.

kad sam ja ušla pitala sam zasto je za mene zakon drugačiji u odnosu na čovjeka prije mene,nije znala odgovoriti vec je samo protokolirala prigovor  obaveznog prekrsajnog naloga i rekla da cu dobiti poziv sa suda...

kad sam izasla bijesna iz PU zaustavila sam jednog policajca i pitala za moj slučaj,rekao mi je da mu nije jasno zasto nisam dobila upozorenje a nisam u prekrsaju dosad bila..

navodno mogu,tako me je uputio,pisati žalbu na usmeno odbijanje upozorenja.

da li znate nesto u vezi toga i kako da napišem tu žalbu za NEDOBIVANJE UPOZORENJA .

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru.

Čovjek je imao isti prekrsaj kao ja ,mobitel u prometu.

Nastupio je isto kao i ja .Odmah nakon kazne dosao se zaliti..i sad je njemu uvazeno meni nije?

Zasto?

Napominjem da nisam bila u nikakvom prekrsaju ni upozorenjima 20 god.

Zar nema neko pravilo zakonsko za upozorenja?

Ili kako im se ko svidi ili na koju nogu su se ustali?

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija