Jump to content

Mogucnost postajanja lovcem


zelimbitilovac

Preporučene objave

Pozdrav,

Kao sto moje ime kaze zelim biti lovac. Htio bih sa ocem i sa djedom moci ici zajedno u lov i htio bih posjedovati lovacki karabin. Naime svugdje ovdje ima jedan mali problem. Kada sam imao 18 godina shvatio sam da sam biseksualan, stupio u odnos sa prijateljem iz srednje i nakon sto se to saznalo pretrpio mnoga maltretiranja od obitelji (izuzev oca, bake i djeda, tete, brace i sestara), ugl majke. To je sve dovelo do malicioznog koristenja normabela i eventualnog pokusaja samoubojstva (tu vise ni sam nisam siguran jel jesam se probao objesiti i nisam uspio ili sam samo razmisljao o tome ali se u kartonu vodi da jesam). Nakon toga prijavio sam se na psihijatriju i lijecio se neko vrijeme. Eventualno sam raskinuo sa deckom nasao curu sa kojom sam vec 5 godina skoro (od svojih 18.7 godina). Psihickih problema vise nemam, imam stabilan dobro placen posao, zavrsen fakultet (bakalar, takodjer vanredno studiram za magistra), kucu, stabilan zivot. Sa majkom sam se pomirio i u dobrim sad odnosima. Nazalost nakon ovoga svega ne smijem vise donirati krv (jer sam bio u homoseksualnom odnosu, a testiran sam 6 mj i 2 godine nakon toga na spolne bolesti) i kada sam prije godinu dana otisao na lijecnicki rekli su mi da moram se vratiti sa svim bolnickim papirima koje sam ikad imao. Ima li ikakve sanse ili nacina da se meni dopusti posjedovanje oruzja i polaganje lovackog ispita te da ta moja dijagnoza ide u zastaru?

Unaprijed hvala i s postovanjem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija