Jump to content

Tajnik škole


befree

Preporučene objave

Pozdrav svima. Uskoro idem na testiranje za tajnika osnovne škole, odbili smo izvore za pripremu provjere znanja (Zakon o radu, Temeljni kolektivni ugovor za službenike i namještenike u javnim službama, Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, Temeljni kolektivni ugovor za službenike i namještenike u javnim službama, Kolektivni ugovor za zaposlenike u osnovnoškolskim ustanovama). Da li je netko išao na ovakvo testiranje i što mogu očekivati od pitanja? Ovo mi je prvi put, pa me malo strah, a da dobijem taj posao, to bi bio pun pogodak za mene. 🙂

uređeno: od befree
gramatička greška
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...
Na 19. 05. 2021. at 8:01, befree je napisao:

Pozdrav svima. Uskoro idem na testiranje za tajnika osnovne škole, odbili smo izvore za pripremu provjere znanja (Zakon o radu, Temeljni kolektivni ugovor za službenike i namještenike u javnim službama, Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, Temeljni kolektivni ugovor za službenike i namještenike u javnim službama, Kolektivni ugovor za zaposlenike u osnovnoškolskim ustanovama). Da li je netko išao na ovakvo testiranje i što mogu očekivati od pitanja? Ovo mi je prvi put, pa me malo strah, a da dobijem taj posao, to bi bio pun pogodak za mene. 🙂

Pozdrav, također me čeka testiranje za isto radno mjesto, ali u gimnaziji!
Možete li mi reći kako se provodilo testiranje, kakva su bila pitanja?
hvalaaa :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
Dana 22. 10. 2021. u 15:03, nemaemanema je napisao:

Pozdrav, također me čeka testiranje za isto radno mjesto, ali u gimnaziji!
Možete li mi reći kako se provodilo testiranje, kakva su bila pitanja?
hvalaaa :)

koristim priliku da isto pitam tebe, a i osvjezim temu :)   paa kakvi su dojmovi sa testiranja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija