Jump to content

Oporuka


Ankecro

Preporučene objave

Postovani, imam pitanje, osoba koju sam znala me je prije smrti trazila mone ppdatke da nosi kod odvjetnika rasi nasljedstva, svoju rodbinu tj necake nije mogao smisliti i uvijek je gocorio da im nece nikada nista dati da nisu zasluzili. Kada je umro, mene nitko nije kontaktirao, od odvjeetnika nije nista dolazilo, sve mi je bilo sok insamo to sto je umro. Otosla sam sa dogovorom sa necakinjom po svoje stvari u kucu i pitala slucajno jeste sredili ostavinu, rekla je da je nasla oporuku staru 10 gpd od u krevetu, on nije bio takva osoba koja bi to radila da ostavlja takve dok u kucu i to pod krevetom, bio je direktor i profesor... Isla sam kod odvjetnika, koji kaze da ne postoji nacin da se sazna dali je postojala novija oporuka, osim da ja odem od dodvjetkika do odvjetnika u tom gradu i pitam jer neznam tko mu je bio odvjetnik. Vjerujem da su sami napisali mozda oporuku, ponistili novu, pogotovo ako u njoj nisu bili, ili odnjeli tu staru jer su u njoj bili.dali imate kakav savjet? Jer uzasno me jede to ato su bili prema njemu uzasni, nilada ga nisu ni pitali kako je a kada je umro svi se sletili... 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , Matrix je napisao:

Ako ste takvog uvjerenja, po proglašenju oporuke u ostavinskom postupku istu osporite, što će rezultirati prekidom postupka i upućivanjem u parnicu. 

Probkem je sto ja  nisam bila pozvana na citanje oporuke... Zanima. Me kako. Da saznam tko mu je bio odvjrtnik i dali je imao kod njega napisanu oporuku, nije o tome pricao

upravo sad, Ankecro je napisao:

Probkem je sto ja  nisam bila pozvana na citanje oporuke... Zanima. Me kako. Da saznam tko mu je bio odvjrtnik i dali je imao kod njega napisanu oporuku, nije o tome pricao, i imam osjecaj da su nasli tu novu koju je napisao rucno i ponistili, mOdzda ju nije ni odnjeo odvjetniku, a ako je mora biti kod njega kopija... Samo problem je kako saznati koji je

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija