Jump to content

Prenamjena Suterena u Podrum


frenki zg

Preporučene objave

Vlasnik sam Obiteljske Kuče, koja ima - Suteren ( 1.m. visina do 1. etaže i postoje mali prozori 60x50.cm. ) Visoko prizemlje i potkrovlje.
Kuče u susjedstvu, imaju (većinom) - Podrum isto visina oko 1.m do prve etaže, ali nema ju prozore  i 2 Etaže + potkrovlje.
Kuća ima - Projekat - građevinsku i uporabnu dozvolu.
Htio bih - skinuti krov - dogradi ti - standardnu etažu (to bi bila 2. etaža ) i ponovo napravi ti potkrovlje i vrati ti skinu ti krov nazad. (objekt je napravljen 2.000.g)
Sad me zanima : Koje radnje >papirologiju < moram riješi ti i kojim redoslijedom ? - naravno, ako je to uopće, moguće ( statički - problema nema, po pregledu statičara )6c8567d15c8d455b849893669daa0e7b680bbff9-GridView.png.003e29feea17b748eabd14fe31c2f474.png

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , frenki zg je napisao:

Koje radnje >papirologiju < moram riješi ti i kojim redoslijedom

Ovlašteni arhitekt, glavni projekt, građevinska dozvola. 

Najjednostavnije bi bilo odmah krenuti od ovl. arh. jer bi vjerovatno znao odredbe prost. plana, može li se odraditi to što bi htjeli te ulazi li to u Kis (dozvoljenu građevinsku bruto površinu u odnosu na česticu) da to sve ne morate sami otkrivati. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , Spitfire je napisao:

Ovlašteni arhitekt, glavni projekt, građevinska dozvola. 

Najjednostavnije bi bilo odmah krenuti od ovl. arh. jer bi vjerovatno znao odredbe prost. plana, može li se odraditi to što bi htjeli te ulazi li to u Kis (dozvoljenu građevinsku bruto površinu u odnosu na česticu) da to sve ne morate sami otkrivati. 

Shvatio sam - Arhitekt,  kad pregleda svu potrebnu dokumentaciju - dat će konačan zaključak .
Jedino što znam, to je da bi (tako dograđeni objekt - od budućeg >podruma<  do ,,novog,, potkrovlja) imao nešto  manje od 400.m.2. - Bruto površne..

 

prije 12 sati , Spitfire je napisao:

dozvoljenu građevinsku bruto površinu u odnosu na česticu.

Dali je točno, da Objekt koji se nalazi na - Uglu ulice - ima određenu prednost kad je riječ o 
Bruto izgrađenosti u odnosu na veličinu Parcele ? ( davno, sam negdje pročitao, da je mogućnost  čak 90% izgrađenosti ? - ali, to je podatak od prije 30.g. )

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija