Jump to content

Total tv


mraduno2

Preporučene objave

Molim Vas savjet:

Prije 5 godina stekao sam  vlasništvo nad nekretninom, u kojoj je živio tetak, temeljem ugovora o dosmrtnom uzdržavaju. Tetak je ubilježen kao doživotni plodouživatelj. Tada je i sklopio ugovor sa satelitskom kućom Total Tv o korištenju usluga. Prije 10 dana on je umro i ja sam obavijestio Total tv da je nosio ugovora umro, poslao im smrtni list i obavijestio ih da se sukladno tome ugovor prekida,te da me obavijeste na tel koji sam priložio, kad će njihova servisna služba doći po opremu, da im otvorim prostor. 

U odgovoru, Total tv me obavještavam da je ugovor raskinut i da sam ja, kojeg nigdje nema u ugovoru, nisam nasljednik, jer sam stupio u vlasništvo nekretnine prije 5 godina, dužan svu opremu spakirali i poslati na njihovu adresu,te da će mi u protivnom svu opremu fakturirati i naplatiti u roku 14 dana. 

Pitanje:

Dali sam dužan postupiti po njihovom zahtjevu i dali oni meni mogu naplatiti bilo što? 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija