Jump to content

Odlazak u zatvor


Osudjenik

Preporučene objave

Pozdrav svima,

Trebam malu pomoc oko informacija prije odlaska u zatvor. Dobio sam rijesenje da se po pravomocnoj presudi (godinu i pol) javim na odsluzenje u Remetinec. Znam da svi idu prvo tamo tih mjesec dana na dijagnostiku, pa me za pocetak zanima kakva je tamo opcenito situacija? Koja su mi prava...mogu li na telefon? Da li su dozvoljene posjete? Da li se smiju paketi s robom slati van ili da mi se donese nesto naknadno? Citao sam sve i svasta po internetu, pa bi volio da mi odgovori netko tko ima iskustvo po tim pitanjima.

Znam da me nakon toga rasporedjuju u jednu od kaznionica, te me najvise zanima kako funkcioniraju izlasci? Nesto sam citao o tome, ali nigdje nisam nasao nakon koliko vremena provedenih u zatvoru i kaznionici se moze zatraziti prvi izlazak (s posjetiteljem na par sati)? Nakon koliko je moguce zatraziti samostalni izlazak na vikend? Bilo bi dobro ako netko ima nedavno iskustvo (zbog corone), jer pretpostavljam da su sve postrozili, kako posjete, tako i izlaske. Hvala unaprijed 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

O svemu, što ste postavili pitanje - odgovor če te dobiti isti dan, kad se javite na izdržavanje kazne.
1. Postoji pravilnik, koji če te dobiti isti dan kad dođete u remetinec.
2. Dobit če te službenu osobu za sva pitanja i savjete.
3. Zatvorenici koji su već na izdržavanju kazne - sve če vam pojasni ti, ipak su to, Ljudi.
4. Radi korone - dodatna karantina je 7 dana.
Sve što se tiče - tel. - paket - odječa na pranje, vani - paketi - sve ima te.
Cigarete - duhan - hranu , ne nosi ti - samo novac.
poz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija