Jump to content

Lokacijska informacija


frosch

Preporučene objave

Pozdrav ekipa!

Ne znam da li je ovo tema ovog foruma, ali nadam se da ćete znati odgovor. 

Prije više od mjesec dana predala sam zahtjev za lokacijsku informaciju i dobila sam na eGrađani obavijest da je zahtjev zaprimljen. Lokacijsku informaciju još nisam dobila iako je debelo prošao zakonski okvir od 8 dana u kojem su mi to trebali dostaviti. 

Prošli tjedan sam im poslala mail i pročelnica mi je odgovorila da je ona na porodiljnom a da će uputiti kolegu da provjeri status mojeg zahtjeva. No međutim, još nikakav odgovor nisam dobila. Kome se obratiti?  Što napraviti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Na 31. 05. 2021. at 13:42, frosch je napisao:

Pozdrav ekipa!

Ne znam da li je ovo tema ovog foruma, ali nadam se da ćete znati odgovor. 

Prije više od mjesec dana predala sam zahtjev za lokacijsku informaciju i dobila sam na eGrađani obavijest da je zahtjev zaprimljen. Lokacijsku informaciju još nisam dobila iako je debelo prošao zakonski okvir od 8 dana u kojem su mi to trebali dostaviti. 

Prošli tjedan sam im poslala mail i pročelnica mi je odgovorila da je ona na porodiljnom a da će uputiti kolegu da provjeri status mojeg zahtjeva. No međutim, još nikakav odgovor nisam dobila. Kome se obratiti?  Što napraviti?

Gdje ste predali? Za koje područje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

U mom slučaju im je trebalo godinu dana da mi dostave lokacijsku informaciju. Istina, nije da mi je bila neka velika sila, više kao zanimljivost. Ovdje u Zagrebu zahtjev za izdavanje lokacijske informacije možete podnijeti po gradskim četvrtima ili pak u centrali na Trgu Stjepana Radića, kamo ih na kraju sve i dostavljaju. Ovo drugo je navodno najsigurnije i najbrže. Problem je bio riješen mojim odlaskom na tu adresu gdje je ispalo da se radilo o pogrešci Hrvatske pošte. Službenica je bila uistinu korektna pa je sve poslala istog trena na moj e-mail, dok nije konačno stiglo poštom u pisanom obliku, nakon nekoliko dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija