Jump to content

Civilno razvrgnuće a nije uknjižen više od pola


Ornela75

Preporučene objave

Šta učiniti ako se kuća daje na prodaju na bilo koji način napr. civilnim razvrgnućem a nije upisano sve u zemljišnim knjigama. Legalizacija napravljena ali sad je stalo jer se kao nema za platiti 10000e. Na sudu je predan prijedlog ali po starom stanju jer legalizacija nije pravomoćna. Ja za svoj dio imam ali ostatak... Na etažiranje ne pristaju ostali suvlasnici. Da li sam ja vanknjižni suvlasnik toga ili... Puno toga nije prikazano a majka me već sprema da će se dijeliti kao da "nema ničega" tj. kao da taj dograđeni dio ne postoji. Predmet legalizacije je bila cjela kuća građevinsko bruto površine 449,64m2 tj. 1.467,52m3 a u posjedovnom listu piše 119m2 stambena zgrada. Istina da jako mali dio ulazi u dr. česticu koju majka želi otkupiti. To je jako velika razlika. Molim Vas što učiniti? Istina da jako mali dio ulazi u dr. česticu koju majka želi otkupiti. To je jako velika razlika. Molim Vas što učiniti? Sve to je za mene špansko selo kao što se kaže. Majka vodi glavnu riječ. Štaučiniti? Jako sam veliki laik i nemam nikakve dokumentacije o kući, građ. dozvole i šta sve postoji. Ona to drži pod ključem i svaki pokušaj kontakta prijeti policijom. Znači šta je sa tim neuknjiženim djelom. Majka to želi bud zašto prodati te da će se kupci uknjižiti i platiti legalizaciju. Ja ne potpisujem prodaju jer neću imati ni za garsonijeru ali taj prijedlog na sudu.. Ima puno materijala na moju temu u dio. Kat. Čestice Hvala i lijep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija