Jump to content

Ovrha


Fiola

Preporučene objave

prije 11 sati , Borbena7 je napisao:

Odgovor je da, jer za to služi Europski ovršni naslov. Postupak ovisi o tome s kakvom ispravom raspolaže ovrhovoditelj.

Kava isprava? Jer banka mi je bila u hr adresi roditelji mi nisu javili da su mi dosle plave koverte i mama je potpisala da zivim u austriji i oni su rekli da ce sad tražiti  od policije moju adresu u austriji i raditi zapljenu a ja nemam tekuci racun placa mi sjeda na suprugov racun, sto sad oni ce uciniti jer je sve koliko sam shvatila na sudu, dug je 9500eura 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

upravo sad, Borbena7 je napisao:

Objave su Vam nerazumljive. 

Ovako, imam kredit u banki u visini 9500eura, ne zivim vise kod stare adrese, roditelji mi nisu javili da su mi stizale plave koverte, nisam znala sto se događa jer nismo u kontaktu. Ali jucer mi starci javili da je stigao covjek iz banke i covjek sa suda valjda javni bilježnik. Morali su potpisati da ne zivim vise kod njih vec u Austriji, gospodin iz banke je rekao da mi roditelji jave da ce oni zatražiti adresu u policiji i preko austrijskog odvjetnika utjerati dug. Ja radim ali nemam vlastiti tekući račun vec mi placa sjeda na suprugov racun. Zanima me sto se moze sad dogoditi i zasto su iz banke i iz suda bili ljudi kod mojih roditelja 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 minuta, Fiola je napisao:

Ali jucer mi starci javili da je stigao covjek iz banke i covjek sa suda valjda javni bilježnik.

Teško da će ovo biti točno. Vjerujem da je bio sudski ovršitelj i s njim ovrhovoditelj, te da su došli radi provedbe ovrhe na pokretninama. 

prije 12 minuta, Fiola je napisao:

Ja radim ali nemam vlastiti tekući račun vec mi placa sjeda na suprugov racun.

Dužnik odgovara za obveze cijelom svojom imovinom, osim ako ona nije izuzeta od zapljene.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija