Jump to content

Izvadak iz kaznene evidencije


S18

Preporučene objave

Poštovani,

može li ravnatelj osnovne škole dobiti Izvadak iz kaznene evidencije bez pisane suglasnosti učitelja (Zahtjev za izdavanje posebnog uvjerenja za fizičku osobu upućen Ministarstvu pravosuđa a od mene tražili da ga popunim računalno)? Kako uopće može saznati za kažnjavanje?

Budući da nisam znala za čl. 106 Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (a imam pravomoćnu presudu protiv imovine protiv koje se nisam niti pokušala braniti), popunila sam traženi obrazac iako ga nisu dobili svi učitelji škole, nego samo učiteljice razredne nastave (kolega učitelj nije). Ravnatelj tvrdi da je Ministarstvo tražilo taj dokument u PDF-u, pa odgađa izvanredan otkaz (15 dana). Predlaže da sama dam otkaz. Što da radim?

 

zahtjev za izdavanje posebnog uvjerenja za fizičku osobu_obrazac IIIa (2) (1).docx

Link to post
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

×
×
  • Napravi novi...