Jump to content

Obrazlozenje kazne molim pomoc


kriv1

Preporučene objave

Pozdrav  dobio sam kaznu za alkohol  no da ne duljim u privitku saljem sliku
Zanima me sljedece dobio sam rjesenje da imam 3 mjeseca za platiti kaznu od pravomocnosti to mi je jasno 13.5 do 14.8 moram platiti to stoji. ali sto je sa zabranom upravljanja dobio sam 1 mjesec dali meni zabrana istice za 3 dana? ako se gleda po datumu pravomocnosti u rjesenju pise mjera pocinje teci  od izvrsnosti presude. Molim odgovor

lol.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 minuta, sivko je napisao:

Mjera će počet kad je MUP upiše u svoj sistem.A oni upisuju tek kad oni dobiju presudu i nisu ažurni po tom pitanju.Zato ćeš morati non stop provjeravati da te ne iznenade https://mup.gov.hr/ostalo-48/kutak-za-vozace/283633

Baš sam se ponadao mislim  gledam i imam tamo 4 boda upisana ali b kategorija je tamo i vozacka je vazeca

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...
Na 10. 06. 2021. at 14:18, sivko je napisao:

Mjera će počet kad je MUP upiše u svoj sistem.A oni upisuju tek kad oni dobiju presudu i nisu ažurni po tom pitanju.Zato ćeš morati non stop provjeravati da te ne iznenade https://mup.gov.hr/ostalo-48/kutak-za-vozace/283633

Pozdrav ako mi mozes ovo objasnit ja sam stalno gledao na status vozacke nikad zabranu vidio nisam a u privitku saljem slike   postupka. jel mi je mjera prosla ili nije zbunjen sam

1 dokaz.jpg

2   dokaz.jpg

3 dokaz.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija