Jump to content

Unuce ne zeli ici kod bake


mejna

Preporučene objave

Molim za pomoc! Baka sam sestogodisnjem djecaku, cuvala sam ga od rodenja, odhranila, odgajala, boravio je sa mnom po 1mj , ili i vise jer moj sin i snaha puno rade, kupovala sam unuku sve sto treba , prala ga, kuhala svaki dan, vodila ga u park , pruzila sam mu potpunu ljubav, vodila kod dr, znao je plakati za mnom kad ga vracam roditeljima.Sad se sve preokrenulo,zadnji put kad je bio na cuvanju kod mene bio je dosta neposlusan, po obicaju i ja sam malo povisila ton vikala sam na njega ali vikala sam i prije kad je bilo potrebno,ovaj put odbija ici kod mene, kad sam ga vratila roditeljima trebao je nakon 3 dana opet doci kod mene ali plakao je i vikao da ne zeli ici, ali vidjela sam da mu jako fali mama,svi smo se sokirali i iznenadili.Povrijedio me je jako, bas sam plakala i ne znam sta da radim da opet dolazi kod mene zasto me odbija a svih ovih 6 god je odrastao sa mnom i jako me volio.Molim za pomoc! Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 minuta, mejna je napisao:

Molim za pomoc! Baka sam sestogodisnjem djecaku, cuvala sam ga od rodenja, odhranila, odgajala, boravio je sa mnom po 1mj , ili i vise jer moj sin i snaha puno rade, kupovala sam unuku sve sto treba , prala ga, kuhala svaki dan, vodila ga u park , pruzila sam mu potpunu ljubav, vodila kod dr, znao je plakati za mnom kad ga vracam roditeljima.Sad se sve preokrenulo,zadnji put kad je bio na cuvanju kod mene bio je dosta neposlusan, po obicaju i ja sam malo povisila ton vikala sam na njega ali vikala sam i prije kad je bilo potrebno,ovaj put odbija ici kod mene, kad sam ga vratila roditeljima trebao je nakon 3 dana opet doci kod mene ali plakao je i vikao da ne zeli ici, ali vidjela sam da mu jako fali mama,svi smo se sokirali i iznenadili.Povrijedio me je jako, bas sam plakala i ne znam sta da radim da opet dolazi kod mene zasto me odbija a svih ovih 6 god je odrastao sa mnom i jako me volio.Molim za pomoc! Hvala!

Izgovor unuka je da ne zeli ici kod mene bake zato sto sam vikala na njega ali i prije sam vikala pa nije to upotrijebio da ne dode ponovo pa se pitam da li je to pravi razlog da nema zelju dolaska?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Divna ste baka i jako lijepo od vas što ste činili sve za svoje unuče. To što ste povisili ton, barem po meni, nije nista strasno, ukoliko je bilo potrebno. Pokusajte sa sinom i snahom porazgovarati i pokušajte doći do unuka i objasniti mu da niste tako htjeli postupiti prema njemu i da ga jako volite, sto i je tako. To su osjetljive godinice pa djeca zaborave sve lijepo i prisjecaju se loseg. Probajte razgovorom rijesiti stvar, a vama preporucujem jos da se ne zivcirate i da ne placete, budite svjesni koliko vrijedite kao baka. neka roditelji popricaju sa djetetom i probaju mu objasniti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala ali unuk mene zove svaki dan i ja se lijepo razgovaram s puno njeznosti i izjava ljubavi a kad ga upitam kad ces doci kod mene on kaze,, nikad,, i onda ja padam u trans,snaha i sin ga upirno nagovaraju daaaa razgovara sa mnom i da ide kod mene ali on nece,pa me to jako boli jer je odrastao sa mnom i pitam se sta se sad dogodilo u njegovoj glavi samo sto sam vikala na njega sto je bio ,, neposlusan i zlocest,,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija