Jump to content

Podjela bračne stečevine


Malena78

Preporučene objave

Nakon otkrivene suprugove nevjere, odlučili smo se sporazumno rastati zbog djece. Imamo dvoje djece od 11,5 i 16 godina.  Živimo u zajedničkom kućanstvu sa njegovim roditeljima koji su ujedno i vlasnici kuće. Zanima me što sve spada u bračnu stečevinu, suprug također ima dva kredita (jedan koji je bio naš polog u  kuću njegovim roditeljima a drugi sa kojim je zatvorio sve svoje kratkoročne pozajmice). Da li moram sa njim zajedno vraćati te kredite jer ja idem u podstanare a on ostaje u roditeljskoj kući.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 28 minuta, Borbena7 je napisao:

On traži da sudjelujete? Možete dokazati upotrebu ovih sredstava?

Nije doslovno tražio ali je rekao ako je tako zakonski propisano, onda da. Novac od uloga za kuću je dao ocu, od tih 80.000,00 kuna promijenili smo stolariju na kući za 24.000,00 kuna ostalo je njegov otac pretvorio u dionice. Vjerujem da njegov otac ima nekakav dokaz, stanje, iskreno nisam bila upućena u taj dio, vjerovala sam suprugu neka on to rješava sa svojim ocem.

uređeno: od Malena78
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija