Jump to content

otpremnina nakon dužeg bolovanja


ndomi

Preporučene objave

na bolovanju sam neprekidno 10 mjeseci i poslodavac me čeka sa otkazom.kako se računa otpremnina?da li ide 1/3 od isplate bolovanja hzzo prosjeka zadnja 3 mjeseca ili se računa 1/3 prosjeka zadnja 3 mjeseca bruto isplate poslodavca.25 godina rada kod tog poslodavca.

uređeno: od ndomi
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , ndomi je napisao:

na bolovanju sam neprekidno 10 mjeseci i poslodavac me čeka sa otkazom.kako se računa otpremnina?da li ide 1/3 od isplate bolovanja hzzo prosjeka zadnja 3 mjeseca ili se računa 1/3 prosjeka zadnja 3 mjeseca bruto isplate poslodavca.25 godina rada kod tog poslodavca.

 

sluzbeno nisam više potreban na tom radnom mjestu,dovoljan je samo radnik koji trenutno obavlja taj posao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , ndomi je napisao:

da li ide 1/3 od isplate bolovanja hzzo prosjeka zadnja 3 mjeseca ili se računa 1/3 prosjeka zadnja 3 mjeseca bruto isplate poslodavca.

Osnovica je primljena bruto plaća ili ona koju bi radnik primio da je radio, odnosno bez obzira što je zadnja 3 mjeseca primio naknadu za bolovanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija