Jump to content

nasljedno pravo


pčelica maja 2

Preporučene objave

Moj otac je 5 mjeseci prije smrti sa susjedom potpisao Ugovor o doživotnom uzdržavanju kojim joj ostavlja svu imovinu. Otac osim mene ima i kćer iz prvog braka. Nas dvije smo na Sudu pokrenule tužbu radi osporavanja Ugovora o uzdržavanju, budući da je otac bio alkoholičar. Sud je nakon 2 godine odbio naš zahtjev a mi, njegova djeca moramo platiti sudske troškove. Moja polusestra se i dalje želi suditi jer misli da suđenje nije bilo pošteno. Ja se više ne želim suditi. Na koji način ja mogu odustati od daljnjeg suđenja budući da smo do sada na Sudu nastupale zajedno, sa zajedničkim odvjetnikom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne znam, ona će se svakako žaliti a ja neću jer mislim da nemamo nikakvih izgleda i ne želim si povećavati uzaludne troškove suđenja. Moje je pitanje kako ja mogu "izaći iz te igre"? Ona predlaže da uzmemo novog odvjetnika što meni nema smisla. Ako je sud zaključio da je otac u trenutku potpisivanja Ugovora bio potpuno svjestan, onda mi tu nemamo šta više očekivati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 minuta, pčelica maja 2 je napisao:

Moje je pitanje kako ja mogu "izaći iz te igre"?

Vidim ja koje je Vaše pitanje, ali za točan odgovor trebaju konkretne informacije, a što je na temelju prvog upita bilo i više nego nedostatno. 

Na donesenu odluku suda nećete ulagati žalbu i otkaz ćete punomoć tom svom odvjetniku. A sestra neka radi što god želi.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija