Jump to content

Zabrana upravljanja i odbijanje testa na drogu


Dado46

Preporučene objave

Pozdrav svima,evo ovako u teskom problemu sam,uhvacen sam danas ujutro u rutinskoj kontroli pod zabranom upravljanja koja mi istice tek za 14 dana te zatim me sluzbenik pitao jesam li voljan teatirati se ja mu rekao jesam na lizalicu a on kaze ne nego vadjenje krvi gdje sam ja priznai da sam zapalio prije 2 dana i da stvarno nije fer jer sam isao na trening ujutro stoga sam odbio jer bi ionako pokazalo  e sad problem je taj sta imam 9 kaznenih gdje mi 3 boda se brisu iz evidencije tek u 8 mjesecu pa me sad zanima za koliko cu dobiti poziv na sud i da li je moguce ako me pozovu tek tada da se racuna 6 a ne 9 koje iman s danasnjim danom? Takodjer me zanima da li je moguce suca pitati za bilo koju opciju od kazni da mi se dodijelisamo da mi se ne oduzme vozacka na 24 mjeseca? Napominjem da sam tih 9 bodova skupio kroz 2 god sa istin prekrsajem,voznja van naselja preko 50km/h,hvala na bilo kojem savjetu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bodovi se gledaju na dan kad presuda bude pravomoćna.Sa prigovorom/žalbom (ovisno što bude išlo,PN ili optužni) neće bit gotovo do 8 mjeseca.Za odbijanje ćeš dobit 6 bodova + još 6 za vožnju pod zabranom tako da se ne moraš sekirati za bodove.

Zbog bodova ne moraš suca ništa pitat jer će ti policija ukinut vozačku posebnim postupkom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 35 minuta, sivko je napisao:

Bodovi se gledaju na dan kad presuda bude pravomoćna.Sa prigovorom/žalbom (ovisno što bude išlo,PN ili optužni) neće bit gotovo do 8 mjeseca.Za odbijanje ćeš dobit 6 bodova + još 6 za vožnju pod zabranom tako da se ne moraš sekirati za bodove.

Zbog bodova ne moraš suca ništa pitat jer će ti policija ukinut vozačku posebnim postupkom.

Prelose znaci kako god okrenem ostajem bez vozacke na 2 godine? Hvala lijepa na odgovorima 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija