Jump to content

Pravo bivše supruge na život u stanu bivšeg supruga nakon ra


soldo2020

Preporučene objave

Suprug i ja smo u braku 25godina,zaštićeni smo dtanari i po isteku roka morati ćemo napustiti stan.U isto vrijeme njegova bivša supruga živi i dalje u stanu koji je vlasništvo mog muža iako je po sporazumnom razvodu trebala iseliti kad se kćeri poudaju(15)godina već.Umjesto praznog stana on sad u stanu ima bivšu suprugu,kćer i 2 unuka,a kćer se nije razvlela,vratila se kući iako ima stan sa svojim suprugom.Koja su prava bivše supruge ,obzirom da je stan DJEDOVINA poklonjena mužu,a koja prava moga muža ,jer stan ne možemo prodati ni riješiti sebi stambeno pitanje?

uređeno: od soldo2020
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Ma sad kćer traži da joj moj muž darovnicom prepiše stan,navodno se razvela,s druga kćer bi se odrekla svog dijela ,a da mi budemo doživotni plodouživatelji,bila sam u advokata i za obiteljsko pravo i ona je rekla DA NIŠTA NE POTPISUJE i kao i vi da joj se naplati stanarina ili iseli meni je odavno jasno kuda sve vodi jer muž onda ne može PRODATI STAN,a ja nemam nikakva prava  u tom stanu  kao njegova druga dupruga iako smo ga zajedno uredili bili smo naivni a kćer sa sinovima kupila novi namještaj,jer to je djedovina a ne bračna stečevina

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija