Jump to content

Gradnja ograde i parkirnog mjesta na zajedničkom zemljištu


ivancica23

Preporučene objave

Vlasnica sam sam apartmana na prvoj etaži kuće, a zemljište nije etažiro. U vlasničkom listu piše da se na katastarskoj čestici 000 nalazi kuća i dvor. Da su prizemlju vlasnici xxx 1/2 i yyy 1/2, a na prvoj etaži ja 1/1. Naslijedila sam taj apartman od mame darovnim ugovorom, koji je to naslijedila od pokojnog oca. Tu smo od 1980g. Do sada su na toj parceli koja je 180m2 postojala 2 parkirna mjesta (moje je bilo manje) i malo vrta (smokva, lovor). Moj susjed je sada srušio sve, izgradio još jedno parkirno mjesto. Način i ograda koju je digao onemogućuje meni korištenje parkinog mjesta. Radnje mjesta: Dalmacija. Kontakrirala sam dva odvjetnika, jedan mi je doslovno svavjetovao uzmi bager i ruši, jer sud će trajati 10 godina. Što mi je za činiti osim uzeti odvjetnika i tražiti vračanje nekretnine u prvobitno stanje? Molim za pomoc. Ja sada parkiram kod susjeda. Hvala unaprije. I. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija