Jump to content

Majka je napustila dijete i mene


zabrinut tata

Preporučene objave

Pozdrav!

02.12.2020 Majka je u zajednički stan dovela nepoznatog muškarca.Ona se alkoholizirala već neko vrijeme, kriomice.Taj muškarac je donio još alkohola,pili su,padala je i pipala po njemu,slomil mi stol i kadu. Nakon što sam ga zamolio da izađe ona je vikala da ne. Nakon nekoliko minuta natezanja, i s obzirom da je kod nje bio i ključ izašli su i vratili se tek nakon 10 dana po njene stvari!(nasilja bilo nije).

Sporazumno smo s odlučili razvesti, to odradili u CZSS, pri čemu je izjavila da za dijete nema vremena i da je najbolje da je uz oca, jer me obožava. Brinem o djetetu od malena. Sada ima 8 godina.

Kasnije majka niti viđa dijete niti zove i pita,da bi prije 20 dana stigla policija kako dijete samnom pati i neuredno je i sve najgore, plus da nju maltretiram i slično. Čak i da sam ju napao!

Javila se majka nakon 7 mjesci ganjati neku pravdu!

Desetke puta sam ju pitao da je vidi i proseta bar sa djetetom, ali je uvijek izbjegavala to i okolo se vozala sa momkom i opijala se(dokazano).

Liječena je u Kukuljevićevoj 3 puta i Popovači 2 puta jer je pokušala samoubojstvo itd. 

Sada imamo cirkus, jer ne smo da trpi dijete nego i ja!

Dok se ona okolo opija dijete je redovito u školu išlo i završilo s odličnim!

Šta piše u rješenju o nadzoru neću ni govoriti, jer nikako veze s vezom nema!

Šta raditi i kome se javit?

Pustio sam ju kao normalan čovjek da bira životni put,da bi nam sada radila ogromne probleme..

Takozvani napad na nju je izmislila, ali ni to nije problem, nego ja moram imat pripisano kazneno djelo zbog ničega..

Tužiti,kome,kako? Pomoć

(dokaza da nije iskrena imam more)

uređeno: od Borbena7
Nečitko
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Majka je napustila dijete i mene

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija