Jump to content

Prvo procitati


Temporius

Preporučene objave

S visegodisnjim "promatranjem" na legalisu, a posebno na ovom podforumu, vidim da se ljudi registriraju, pa postavljaju pitanja, iako ima slicnih, ako ne i istih problema, pitanja, izracuna, tablica, pa i odgovora. Moze li, kao na nekim forumima biti "prikvacen" topic - "procitati prije postavljanja pitanja", u kojima bi bilo naznaceno sto treba TOCNO reci u postavljenom pitanju. Siguran sam da dobrim ljudima koji odgovaraju na pitanja vec ide na zivce opetovano traziti prosjecni vrijednosni bod (PVB), godine staza, broj dana, status (ili ne) dragovoljca, ugl. navedeno sve ono sto je potrebno za izracun (velika vecina su ta pitanja). Znam da su na x mjesta tablice sa poljima koje treba popuniti, ali cinjenica je da ljudi misle kako je njihov problem jedini, pa se onda tema razvlaci dok se ne dobiju svi potrebni podaci.

Eto, ovo se moze slobodno ukloniti, pa nek netko strucniji postavi takav post.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 25. 06. 2021. at 18:07, Temporius je napisao:

S visegodisnjim "promatranjem" na legalisu, a posebno na ovom podforumu, vidim da se ljudi registriraju, pa postavljaju pitanja, iako ima slicnih, ako ne i istih problema, pitanja, izracuna, tablica, pa i odgovora. Moze li, kao na nekim forumima biti "prikvacen" topic - "procitati prije postavljanja pitanja", u kojima bi bilo naznaceno sto treba TOCNO reci u postavljenom pitanju. Siguran sam da dobrim ljudima koji odgovaraju na pitanja vec ide na zivce opetovano traziti prosjecni vrijednosni bod (PVB), godine staza, broj dana, status (ili ne) dragovoljca, ugl. navedeno sve ono sto je potrebno za izracun (velika vecina su ta pitanja). Znam da su na x mjesta tablice sa poljima koje treba popuniti, ali cinjenica je da ljudi misle kako je njihov problem jedini, pa se onda tema razvlaci dok se ne dobiju svi potrebni podaci.

Eto, ovo se moze slobodno ukloniti, pa nek netko strucniji postavi takav post.

Lakše je “ indijancima “ postaviti pitanje nego pregledati teme koje su već obrađene.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 mjeseci kasnije...

Oprostite, ali moram "podići" ovu temu. Ponavljaju se pitanja, a nitko ne čita prethodne odgovore. Samim tim "zagušuje" se tema. MOLIM VAS, branitelje, branitelje koji prvi puta traze mirovinu, izracun, savjet... 90% Vaših upita je VEĆ riješeno, treba SAMO pročitati prošle postove. Ako stotinu ljudi pita jednu te istu stvar, smanjuje je mogućnost "ispravnog" odgovora. Nemojte, Poštovane odgovarače, zagušivati problemima koji su već objašnjeni, ostavite prostor onima čiji su problemi "jedinstveni". Dajte si malo truda... Konkretno, JA nisam zadovoljan svojim izračunom, rješenjem, odlukom. Ali to nije krivica ljudi ovdje koji vam pokušavaju pomoći. Malo zdrave pameti nije na odmoć....

MORAM PS... mislim da se poštovanom "profu", gadi i otvoriti Legalis, kad ga se proziva kao da je on HZMO... i da ON odredjuje mirovinu.... Olabavite ljudi....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija