Jump to content

Gubitak posla i ovrha


bernard78

Preporučene objave

Lijep pozdrav.

Spletom nesretnih okolnosti ostao sam bez posla. Zivim u obiteljskoj kuci sa roditeljima. Imamo dva odvojena stana. Imam i kredit u banci kojeg necu moci otplacivati dok ne nadjem novo zaposlenje  a to moze biti ko zna kad. Moj otac ima mirovinu sa kojom ne moze nista. Nas troje smo suvlasnici kuce znate ono 1/3. Nije izvrseno etaziranje kuce dakle ne zna se tocno tko je vlasnik koje etaze i cega. Ja sam u ludackom strahu od ovrhe. Sto se mene tice ja mogu i pod most ali umrijecu od tuge ako otac i majka ostanu bez krova nad glavom. Mozda je glupo i laicko pitanje ali kako da ih spasim ? Da li je rjesenje da obavimo etaziranje podijelimo vlasnistvo pa da bar sacuvaju jednu etazu krov nad glavom a banka neka proda moj dio kuce i zemljista ? Ne znam o ovim stvarima nista slucajno sam pronasao ovaj portal na netu, pa vas molim najljepse za misljenje i odgovor. Ocajan sam.

uređeno: od bernard78
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • bernard78 je promijenio naziv u Molim vas pomozite !
  • drot13 je promijenio naziv u Gubitak posla i ovrha

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija