Jump to content

Fizički napad nakon udesa


ZAJCEV

Preporučene objave

Sinoć oko 22:30 vozim se po kvartu u novom Zagrebu, u biti vozim od doma do autopraone. Iza mene taxi sa 3 mušterije/prijatelja, koji je doletio od nikud, nisam ga stigao ni vidjeti.

Konstantno nabijanje na 2 metra iza mene i "pushanje" da vozim brže. Radi se o kvartu i max dozv brzina je 40kmh, btw crta je isprekidana tako da je preticanje dozvoljeno, a kako su mi vec na tom dijelu prije izlijetale osobe iz mraka drzim se ogranicenja. 

Nailazim na 2 ozbiljnije udubine na putu ispred sebe i naravno kočim jer ne želim da mi motor završi u kabini.

U tom trenutku isto taxi vozilo me obilazi i naglo prije nego što me je prošlo skreće u moj trak i zaustavlja se tik metar ispred mene naglim kočenjem.

Tu ga okrznem sa branikom o njegov zadnji kotač, minimalna šteta, ogrebotina doslovno. 

Iz vozila izlaze 4 mlađa muškarca, prvi vozač pa onda ostali, koji u međuvremenu dok mi ovaj prilazi okružuju moje vozilo.

Njegovo pitanje je bilo "šta ja to radim po cesti?" i prije nego što sam se stigao snaći i upaliti sve 4 žmigavca mi je doletio šamar u glavu kroz otvoren prozor.

Pitao sam ga: " kako to misli i rekao da se normalno vozim, da sam se tek probudio i idem od doma do praone ne žurim nigdje"

Zatim mi je rekao da pomjerim vozilo pored ceste i da izadjem iz auta, što je ponovio i jedan od njegova 3 suputnika.

Naravno da nisam izašao iz vozila.

U medjuvremenu je trajala prepirka izmedju mene i te 3. osobe dok je ovaj išao da vidi šta je sa autom a nakon toga je došao i rekao mi da mu platim 300kn i da nastavim svoj put.

Rekao sam mu da nije problem i da me prati do doma i platit cu mu.

Sacekali su me da se okrenem i onda krenuli zamnom, i nakon nekih 200ak metara je me sustigao i rekao da ne trebam nista placat i zabio gas i nestao.

Gospoda nisu znala da se sve dogodilo ispred 2 kamere koje su snimile doslovno dogadjaj od prvog do posljednjeg trenutka, i vjerujem da je sve na traci vidljivo i vise nego dovoljno jer je mjesto jako osvjetljeno....

Prijaviti ili ne???

 

Pomozite, molim vas

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija