Jump to content

Gradski šaht na mojoj parceli


regard

Preporučene objave

Poštovani, vlasnik sam građevinske parcele, parcela je izdignuta iznad ceste cca 150cm (parcela je ravan teren ali se nalazi na platou iznad ceste).  Paralelno sa cestom unutar moje parcele, na udaljenostu cca 3m od međe sa cestom po mojem zemljistu prolazi gradski vodovod koji je na taj nacin izveden oko 2010, prijasnji vlasnik se nije protivio tome, a za vodovod postoji projektna dokumentacija i dozvola za gradnju. Ja sam postala vlasnik nakon izvedbe toga. Osim cijevi koje su upuštene u zemlju na samo 80 cm dubine na mojoj parceli nalazi se i ogromni kontrolni šaht taman na mjestu gdje bih htjela izvesti kolni prilaz na parcelu.  Nije problem toliko taj ružni veliki šaht nego je problem sto ne mozemo izvesti kolni prilaz na parcelu jer su cijevi preplitko, a mi trebamo izvesti rampu kako bi premostili visinsku razliku između ceste i parcele. Iz gradskog komunalnog su bili na terenu i rekli su mi da je to veliki zahvat i da cu morat sudjelovati financijski da se te cijevi spuste dublje. S tim da mi nisu tocno potvrdili da li ce mi uopce taj zahvat biti odobren. Koja su moja prava po ovom pitanju? Puno hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija