Jump to content

Žalba


Verka1987

Preporučene objave

Postovani, 

Trebala bih pomoc vezano za cash expert. Svoje dugovanje nisam isplatila, te mi oni šalju prijedlog za ovrhu, a i za par dana bude stiglo rješenje o ovrsi. Ja znam da to moram vratiti i s time nemam problem,ali imam problem jer u ugovoru s njima i na prijedlogu o ovrsi ne podudaraju se iznosi koji sam ja duzna. Npr. Meni su rate bile za 1000kn vece prema ugovoru, nego kao sto su navedene u prijedlogu. Iznos koji sam duzna njima ne podudara se s iznosom na prijedlogu. Manji je za 4000kn.ja znam da je to mozda bolje za mene, jer sam ima manje duzna, ali nije mi jasno zasto nisu napisali onako kako piše u ugovoru? Ja sam njima uplatila dva prolongata po 3250kn,i to opet nebi stimalo ako su umanjili iznos za te prolongate. Prvi puta sam u tome, nemam pojma sta trebam sad uraditi. Dal bih mogla uloziti zalbu zbog toga, ili da nista ne diram da se ne uvalim u jos vece probleme? Oprostite na duzem postu, ali htjela sam vam sto bolje objasniti. Hvala na pomoci. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Žalba

A dal ja to trebam njima napomenuti? Reci im da su krivo napisali? Pitati ih zasto je to tako? Ili samo kad stigne rjesenje o ovrsi prilozim prigovor? Taj prigovor mogu kao laik napisati svojim riječima, onako kako ja mislim da je najbolje ili postoji neka špranca prema kojoj se piše prigovor? 

I molim Vas recite mi dal ja dobivam sta ako prilozim prigovor? Hvala puno na pomoci. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 minuta, Verka1987 je napisao:

A dal ja to trebam njima napomenuti?

Ne.

prije 3 minuta, Verka1987 je napisao:

Reci im da su krivo napisali? Pitati ih zasto je to tako?

Ne, to je sada gotova stvar 

prije 4 minuta, Verka1987 je napisao:

Ili samo kad stigne rjesenje o ovrsi prilozim prigovor? 

Tako je, prigovor šaljete JB koji Vam dostavi rješenje o ovrsi.

prije 5 minuta, Verka1987 je napisao:

Taj prigovor mogu kao laik napisati svojim riječima, onako kako ja mislim da je najbolje ili postoji neka špranca prema kojoj se piše prigovor? 

Evo ovdje pogledajte ogledni primjerak.

prije 6 minuta, Verka1987 je napisao:

I molim Vas recite mi dal ja dobivam sta ako prilozim prigovor?

Dobivate da se u sudskom postupku utvrdi stvarno stanje duga, ukoliko tvrdite da je to ovrhovoditelj propustio napraviti. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija