Jump to content

OVRHA


SvenSvoboda

Preporučene objave

Odgovor : Ovrha se rješava Financijskim sredstvima. a naj bitnije, osim financijskog iznosa,
je, tko je Ovrhovoditelj ?,
Prebijanje kreditom je naj povoljnije za vas , jer su kamate i troškovi ( i neuspjele) Ovrhe jako veliki.
Ali, ako imate tu mogućnost i namjeru, prvo se malo >posvađajte< sa Ovrhovoditeljem, malo blefiraj te,
u stilu, svega vam je dosta, otičete sa obitelji negdje van Hrvatske, malo tako, malo na sentimentalnost.
Bit je u tome da vam skinu nakupljene kamate, ali prije toga morate sa bankom dogovoriti kredit,.
Ako pristanu da če vam otpisati kamate, ako do određenog datuma isplati te cijeli iznos, tražite obavezno, da vam sve rečeno i predloženo , daju u pisanoj formi.
 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovrha glasi na mene, preuzela je Croatia osiguranje nakon raspada prijašnje SperBanke, zaboravio sam kak se zvala banka prije toga, ali raspad te banke je povezan s slucajem Agrokor. Sveukupan iznos duga mi iznosi 55,500 kn. Trenutno se naplacuje prisilnom naplatom, imam ovrseni i zasticeni racun. 

Na 16. 07. 2021. at 12:35, Borbena7 je napisao:

Na ime čega je dug, koliko sada iznosi sa troškovima i kamatama, kako se trenutno naplaćuje...?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija