Jump to content

Odjava prije isteka otkaznog roka


Angelina Turk

Preporučene objave

Poštovani, 

Dala sam otkaz 16.lipnja.Otkazni rok je 30 dana, radila sam do 02.srpnja te otišla na razmjerni godišnji. Trebala bih biti odjavljena 17.srpnja,ali me poslodavac odjavio 2.srpnja bez i kakvog objašnjenja i dogovora. Slučajno sam vidjela na e građaninu. Molim za savjet šta da radim? Plus toga, nije mi platio prijevoz za 6.mjesec iako sam ga odradila. 

Molim pomoć! 

 

uređeno: od Borbena7
Naslov
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Odjava prije isteka otkaznog roka
  • 2 tjedna kasnije...

Imam samo Otkaz ugovora o radu koji sam ja njima dala. Od njih dan danas nikakvo riješenje  nisam dobila. Ni platnu listu. A ni plaćeni prijevoz za 6.mjesec.Ali su me prijavili 3.7. ponovo (kao ispriku naveli su da je došlo do greške u komunikaciji). Te odjavili 16.7.Sve u dva dana. Oni baš ne davaju papire osim kad je u njihovu korist(poput Aneksa). Nisam dobila ni Odjavu ni Potvrdu o raskidu ugovora, a platne liste zadnjih pet mjeseci nisam vidjela. 

U ovoj našoj državi privatnicima mogu kako hoće jer ih zakon štiti koliko vidim. 

uređeno: od Angelina Turk
Dodavanje teksta
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija