Jump to content

Uvjetna hitna pomoc


Tonci100

Preporučene objave

Pozdrav, nadam se da ce mi netko moci pomoci u vezi ovoga pitanja. Prije pola godine sam zavrsio na policiji radi racunalne prevare. Sve ok, priznao sam. 2 mjeseca poslije opet isto, sve priznao. Prvi posjet policiji je bio u vezi jednog slucaja,  drugi u vezi jos 7. Spreman sam i rekao prilikom snimanja da zelim sve platiti troskove koje sam napravio. Tada se nisam obratio odvjetniku jer mi je receno da nema jos potrebe za tim jer da ce postupak trajati jako dugo i da cu dobiti postu gdje ide poziv na sud pa da tada tek mogu s odvjetnikom pricati. U redu. Ja sam poslusao policijace i zaista sam cekao i cekao nesto sa suda ali nista nije doslo. U meduvremenu prije mjesec dana sam napustio Hrvatsku i na duze vrijeme se preselio u Aziju. Kad odjednom jucer mi je doslo poslijepodne a tek sam danas saznao posta od suda gdje sam za prvi slucaj osuden ne uvjetnu kaznu od 6mj na uvjet kusnje od dvije godine. Nikakva rasprava nije vodena radi ekonomicnosti postupka. Imam 8 dana za zalbu. Meni je presuda okej ejr onako ne boravim u Hrvatskoj pa me nije briga da li je 100 godina ili 6 mjeseci, ali nigdje nista nije spomenuto ovih ostalih 7 slucajeva koje sam priznao i koji se vode protiv mene. Ja nemam pojma sta sada da radim. Prvo, ne mogu biti dalje od Hrvatske, kojeg odvjetnika da sada kontaktiram pojma nemam i kako mi on moze pomoci prilikom zalbe ako ja uopce njega nigdje nisam kvalificirao kao branitelja. Zanima me, da li ce sada ovih 7 slucajeva (napravio sam neka djela prije a neka poslije ovoga za sta sam osuden, ali nijedno nakon 1.posjeta policiji) voditi kao novo kazneno djelo te cu ja zbog toga biti osuden zatvorskom kaznom iako kazem nakon sta sam prvi put pricao s policijom nisam nikakva kaz.djela pocinjavao? Je li ikako moguce spajanje u jedno kazneno djelo gdje ce mi biti jedna sveukupna presuda ako ja sada trazim zalbu ili sta vec. Imao sam tih nekih 6 mjeseci ludila gdje sam ove gluposti napravio ali nakon toga nista. Evo ako netko moze mi pomoci sa potezima koje da vucem jer stvarno sada ne znam. Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako ne angažirate odvjetnika, sad bi mogli imati problem.
Policija je podnijela odvjetništvu, zasebno 2 prijave.
Obratite se odvjetniku, pod obavezno.
Kako dati punomoć odvjetniku, bez fizičkog prisustva, to znaju odvjetnici.
Vjerovatno u državi u kojoj se nalazite, postoji Hrvatski Konzulat, a možda i Ambasada, gdje možete puno toga riješiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija