Jump to content

Zajednicko skrbnistvo


Delta70

Preporučene objave

Djeca zive u austriji.baka je u hr.odnos je ok.ali stvar je u tome po zakonu tj.rastavi.ja imam pravo vidjanja djeca svaki drugi tjedan.problem je sto ja sad zivim u hr.imam pravo mjesec dana ljeti.nakon toga ona uzme djecu i odvede kod svojih roditelja a ona se vrati u austriju.dali je to po zakonu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , bare je napisao:

Djeca zive u austriji.baka je u hr.odnos je ok.ali stvar je u tome po zakonu tj.rastavi.ja imam pravo vidjanja djeca svaki drugi tjedan.problem je sto ja sad zivim u hr.imam pravo mjesec dana ljeti.nakon toga ona uzme djecu i odvede kod svojih roditelja a ona se vrati u austriju.dali je to po zakonu.

Nekako ispada da njena rodbina moze imati moju djecu duze nego ja kao otac.i to bez njenog osobnog prisustva.zalosno.a sto u slucaju da se djeci nesto dogodo.teza ozljeda ili slicno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 23. 07. 2021. at 11:10, bare je napisao:

nakon toga ona uzme djecu i odvede kod svojih roditelja a ona se vrati u austriju.dali je to po zakonu.

Ona određuje kako će djeca provesti vrijeme koje im pripada.

Na 23. 07. 2021. at 11:10, bare je napisao:

ali stvar je u tome po zakonu tj.rastavi.ja imam pravo vidjanja djeca svaki drugi tjedan.problem je sto ja sad zivim u hr.

Možete tražiti izmjenu sudske odluke i njeno usklađivanje sa novonastalom okolnosti da Vi sada živite u RH.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

S bivšim suprugom imam dogovoreno zajedničko skrbništvo (tjedan za tjedan) nad kćerkom starom 3 godine. Bivši je bez mojeg znanja (uz što mi je prethodno davao netočne informacije) odveo kćer na ljetovanje s njegovom novom partnericom. Napominjem da je termin ljetovanja bio dogovoren, no bivši mi je lagao da ide sam s kćeri na ljetovanje. Nisam oduševljena da se kćer upoznaje i bliži se s njegovim partnericama u ovako ranoj životnoj dobi, pa me zanima postoji li ikakva pavna osnova za prigovor, prijavu centru ili slično.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija