Jump to content

Deponiranje potpisa


Sosten

Preporučene objave

Poštovani,

Dobio sam brisovno rješenje za hipoteku na nekretnini.Rješenje je uredno potpisano od odgovorne osobe.Gruntovnica traži ovjeru Bilježnika.Dodjem Bilježniku odbije moj zahtijev iz razloga što je potpisnik u medjuvremenu smjenjen.Meni kao laiku neshvatljivo .U trenutku potpisa osoba je bila odgovorna i obavljala svoj potpis.To je prvo a drugo zašto se mora ići zadanom Bilježniku.Zašto se potpisi ne deponiraju na Sudu.Treće Bilježnik može umjesto Vas obaviti skidanje hipoteke .Na koji način" elektronskim putem".Pitam da li to isto mogu ja napraviti e ne mogu nego moram doći i čeksti u redu ispred gruntivnice.Eventualno se može putem Hp a to se  svodi na isto čekanje u redu.

Nadam se da ću shvatiti kad mi odgovorite.

Hvala lijepa i srdačan pozdrav,

Sosten Canic

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitam se koja je tu uloga JB.Zašto Sud ne može postupiti izravno po Brisovnom rješenju.Sud ima uvid u Ugovor o kreditu,Financijsku ovjerenu karticu od odgivorne osobe i Brisovno rješenje potpisano od odgovorne osobe.

Imate Holding ,Grad i klijent.

I sad od klijenta traže da plati Ovjeru JB.Koji razlog?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija