Jump to content

Kazneni prekrsaj


ANDIJEO

Preporučene objave

Postovani prije mj.dana sam pokrenula kaznenu prijavu za neplacanje alimentacije te trazila i opoziv uvijeta...i sad cekam dali netko zna koliko se ceka to ili moze trajati  vjecno...citala sam da nakon zavrsetka kaznene istrage drzavno odvijetnistvo moze pokrenut optuznicu ako ustanove da postoji osnovana sumnja ili ako ju odbace mogu li ja podignut optuznicu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , ANDIJEO je napisao:

..citala sam da nakon zavrsetka kaznene istrage drzavno odvijetnistvo moze pokrenut optuznicu ako ustanove da postoji osnovana sumnja ili ako ju odbace mogu li ja podignut optuznicu...

Ako odbace možeš.Neće odbacivati ako imaju dokaze.A i ti moraš imati dokaze ako ideš privatnom tužbom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, ANDIJEO je napisao:

Imaju preaude opcinskog i kaznenog suda dupls mjera...u 1 mj.istice rok uvijeta za isplatu kompletnog duga a u meduvremenu alim.uopce neplaca tako da se nadam da nece odbit ali me zanima koliko se ceka da tu kaznrnu obrade 

Tu onda ide tužba zbog nepostojanja po sudskoj odluci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija