Jump to content

Obavijest o prekršaju


bozomali

Preporučene objave

prije 9 minuta, bozomali je napisao:

Mislim da bi to mogao u nedogled razvlačit

Možete misliti, ali u praksi to nije tako. Zakonski je regulirano što se radi kada se izbjegava primitak pismena, odnosno tada se dostava vrši putem oglasne ploče, a nakon proteka osam dana od stavljanja na oglasnu ploču, smatra se da Vam je pismeno uručeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 minuta, Borbena7 je napisao:

Možete misliti, ali u praksi to nije tako. Zakonski je regulirano što se radi kada se izbjegava primitak pismena, odnosno tada se dostava vrši putem oglasne ploče, a nakon proteka osam dana od stavljanja na oglasnu ploču, smatra se da Vam je pismeno uručeno.

Dakle triba primit obavijest, a kako nisam nikad kažnjavan koji mi je najbolji postupak da to i ostane tako?Čak mi nije problem platit a li da ostanem nekažnjavan...

Ako je to uopće moguće?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 25. 07. 2021. at 11:50, bozomali je napisao:

Tu sam novi i nisam siguran jel upit na pravom mjestu... Uglavnom snimila me kamera za prebrzu vožnju ,znam i gdje a obavjest bi trebala stici za koji dan. Sad je pitanje dali pomaže nepreuzimanje obavjesti o prekršaju i ima li to ikakve koristi? Hvala unaprijed na odgovoru!

Vi ne znate da vas je snimila...a ako je obavezno primite Obavijest o počinjenom prekršaju, jer ona će vam biti uručena na ovaj ili onaj način...ako je neka mala brzina platite pola propisanog iznosa i život ide dalje...a ako je je neka malo veća, ne dostavljajte podatke, i opet život ide dalje...dobiti ćete nalog, pa prigovor itd itd...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija