Jump to content

Potjera


dijanapavicic

Preporučene objave

Dobar dan

 

Trebalabih pomoć, naime ja sam u inozemstvu, ali imam par repova od prije, koji mi nisu toliko bitni jel je u postupku. Problem je u tome što se pojavila potjera u policijskom sustavu, pa me zanima kako i tko moze provjeriti o cemu je rijec. Jel bi trebala doci na godisnji u HR ali mi se ne mogu pola godisnjeg provesti po policijskim postajama. Hvala

upravo sad, dijanapavicic je napisao:

Dobar dan

 

Trebalabih pomoć, naime ja sam u inozemstvu, ali imam par repova od prije, koji mi nisu toliko bitni jel je u postupku. Problem je u tome što se pojavila potjera u policijskom sustavu, pa me zanima kako i tko moze provjeriti o cemu je rijec. Jel bi trebala doci na godisnji u HR ali mi se ne mogu pola godisnjeg provesti po policijskim postajama. Hvala

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 20 sati , dijanapavicic je napisao:

Dobar dan

 

Trebalabih pomoć, naime ja sam u inozemstvu, ali imam par repova od prije, koji mi nisu toliko bitni jel je u postupku. Problem je u tome što se pojavila potjera u policijskom sustavu, pa me zanima kako i tko moze provjeriti o cemu je rijec. Jel bi trebala doci na godisnji u HR ali mi se ne mogu pola godisnjeg provesti po policijskim postajama. Hvala

 

Ako se zna točno da postoji tjeralica (a to se nikome ne javlja) onda se zna iz točnog kojeg je razloga i podignuta.

Ne bude se pola godišnjeg po policijskim postajama osim da je na masu različitih mjesta počinjeno brdo toga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 27. 07. 2021. at 11:13, dijanapavicic je napisao:

Problem je u tome što se pojavila potjera u policijskom sustavu

Otiđite na stranicu suda na  e - postupak, ukucaj te broj predmeta i ako je iz nekog razloga - naj češće zbog ne odazivanju na sudske rasprave, zasebno viječe donosi rješenje - dovedbeni nalog - uhidbeni nalog - 
rješenje o određivanju pritvora radi nazočnosti na sudskoj raspravi.
O sudskoj odluci se izvješćujete vi i Policija.,a to vam u e - postupu piše, npr - rješenje o određivanju mjere pritvora .
Ako je u policijskom sistemu uvedena bilo koja radnja prema vama, vas če ,,skinuti ,, na granici prilikom prvog ulaska u Hrvatsku i policija će izvršiti sudsku odluku., tako da vodite računa o tome.
Provjeri te status na e - postupak, i kako vam je savjetovala kolegica @Borbena7, angažirajte Odvjetnika prije ulaska u Hrvatsku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija