Jump to content

Savjet


Lalama

Preporučene objave

Postovani
Trebala bih jednu informaciju.
Zanima me sljedece...
2019 godine imala sam neku vrstu veze sa covijekok koja je brzo prekinuta...medjutim 11 mj 2019 godine je on meni dao auto da naucim vozit medjutim ja vozacku nemam...na autu je napravljena udubina jer me covijek okrznuo...i tu je poceo pakao...od strane tog covijeka sam trpila uvrede,prijetnje da ce me otet dok moja obitelj neda za mene 3000 kn...onda je rekao da ce otet cijelu moju obitelj i kad svima sjednu place da ce on podic naplatit stetu i pustit nas...onda me vodio na silu da idem u zagrebacku banku da podignem kredit za koji nisam sposobna jer imam blokadu...do toga da ako mu se nisam javila na telefon dolazio bi pred moju zgradu i morala sam bit sa njim sve dok se on nije izero na mene i dok nije rekao svoje...
2020 u 1 mj je dobio 1500 kn
U 2 mj 1500 kn
I tu smo rekli da se u zivotu vise necemo pozdravit...koliko znam auto popravljen nije,njemu je i vozacka istekla tako da je on novac koji sam mu dala za popravak auta on je to potrosio...
Medjutim u nazad dva mj taj covijek je opet poceo mene spominjat,sirit price o meni i pokazivat privatne slike...i taj covijek mene nezeli pustit na miru...preko drustvenih mreza se javlja imam schreenshoot di se vidi njegovo ime ja se njemu ne zelim javit i ignoriram..dal se ista moze rijesti pravnim putem???
Hvala unaprijed
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija