Jump to content

Trening kondicijske voznje legalno ili ne?


g0suboy

Preporučene objave

Poštovani forumasi molim vas za pomoc oko jednog pitanja na koji nemogu naci tocan odgovor na internetu.

Zanima me da li vozac kandidat koji polaze za vozacku dozvolu B kategorije, znaci nije polozio i nije jos nijednom izasao na ispit nego je trenutno na 25 satu voznje, smije uzeti trening kondicijske voznje i voziti se po cesti sa licenciranim uciteljem voznje?

Isto tako reklamiraju da se moze uzeti vlastito vozilo "mogućnost obuke s vozilom polaznika (na vozilo se može postaviti krovna magnetna tabla s natpisom "kondicijska vožnja" , izrađena za sve tipove vozila)"

Da li je to zakonski legalno tj. da li ukoliko policija zaustavi to vozilo, vozac moze ocekivati sankcije?

 

uređeno: od g0suboy
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • g0suboy je promijenio naziv u Trening kondicijske voznje legalno ili ne?
prije 6 sati , sivko je napisao:

Ukratko, ne može.Oznaka auto škola,L,knjižica kandidata za vozača,liječnički....

Tako sam i ja razmisljao. Pogotovo ne sa vlastitim vozilom koje nema duple komande. Takve firme ili kako ih vec nazvat se reklamiraju, imaju web stranice.. kolika je odgovornost tog instruktora, a kolika vozaca koji jos nema polozeni vozacki ispit ukoliko policija zaustavi vozilo kojim upravlja vozac kandidat?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija