Jump to content

Prijedlog za izmjenu sudske odluke o viđanju djeteta i alim.


Sanja2334

Preporučene objave

Lijep pozdrav svima.

 

Trebala bih pomoc u vezi pisanja prijedloga za izmjenu sudske odluke o viđanju djeteta i povećanje alimentacije.

 

Naime na CZSS smo bivši suprug i ja imali savjetovanje na moj zahtjev.

Radi smanjenja viđanja,na djetetovu želju (dijete cesto napadano od strane bake unazad nekoliko godina i u zadnje vrijeme dozivljava i optetecivanje i napade od djevojke od oca,kao i zanemarivanje oca.Bili smo na dva savjetovanja te smo sa soc.radnicom i pravnicom dogovorili novi plan i program viđanja.

Kao i na inicijativu pravnice povecanje alimentacije (dijete ima 10godina i od dana rastave kada je imala 4 godine alimentaciju nisam povecavala radi napada obitelji bivšeg supruga kada sam nakon godinu dana u fini napravila asministrativnu zabranu na alimentaciju.)

 

Dobili smo 6 primjera novog plana i programa viđanja u kojem je i naznačen novi iznos alimentacije.

Izvješće sa CZSS je stiglo danas i receno mi je da tih 6 primjerabplaba i izvjesce zajedno sa prijedlogom dostavim na sud.

Da li mi netko može napisati primjer prijedloga za izmjenu sudske odluke o viđanju djeteta i povecanje alimentacije?

 

Da li je to sve na istom prijedlogu i u koliko primjeraka treba napisati prijedlog?

Osim kopije sudske presude da li je potrebno i priloziti rodni list djeteta?

 

Unaprijed hvala

Sanja

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav,

 

I mene to zanima, isti razlozi i još važnije otac vii djecu 2 puta godišnje. Također me zanima kako da tražim povečanje alimentacije jer on radi u Njemačkoj i ne želi dati više za djecu koja su starija i imaju veće potrebe, također ne želi sudjelovati u kupovini pribora za školu niti ustvari ničega. Ja primam dječji njemački na konto njega i imam dobru plaću djeci ne fali ništa ali s obzirom da on kupuje skupe aute a djeci ne želi kupiiti školsku torbu pukla sam. Ne tražim ništa osim ono što djeci po zakonu pripada. Ako može savijet kako pokreniti postupak povećanja alimentacije i da li se to može u Njemačkoj a ne u HR?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , zxr je napisao:

Također me zanima kako da tražim povečanje alimentacije jer on radi u Njemačkoj i ne želi dati više za djecu koja su starija i imaju veće potrebe,

Tužbom se traži povećanje alimentacije.

prije 11 sati , zxr je napisao:

također ne želi sudjelovati u kupovini pribora za školu niti ustvari ničega

Alimentacija je namijenjena za ove troškove.

prije 11 sati , zxr je napisao:

obzirom da on kupuje skupe aute a djeci ne želi kupiiti školsku torbu pukla sam.

Ovo ne možete iznositi na sudu. Bitno je da redovno podmiruje alimentaciju koja mu je za sada određena pravomoćnom sudskom odlukom.

prije 11 sati , zxr je napisao:

Ako može savijet kako pokreniti postupak povećanja alimentacije i da li se to može u Njemačkoj a ne u HR?

Gdje Vi živite i tko je donio odluku o alimentaciji?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija