Jump to content

Probacija - nemogućnost dogovora


macak_15

Preporučene objave

Poštovani,

imam velike probleme s Probacijskim uredom. Naime, trebao bih odraditi 300 sati rada za opće dobro, no problem je u mojem radnom vremenu. Ja radim popodne, a oni nemaju apsolutno ništa prije podne, pogotovo jer im je sud naložio da pronađu posao koji ne "zahtijeva stajanje ili hodanje", što je dodatno zakompliciralo situaciju. Svrha rada za opće dobro je da osoba ostane u obitelji i da se rehabilitira i ne izgubi posao, no ako me pošalju na rad za mojeg radnog vremena, očito je što će se dogoditi. Dosad su to rješavali odgađanjem rada, pri čemu im je na ruku išla korona, no sada više neće odgađati. Jednostavno više ne znam što bih učinio, čak sam se obratio sudu i tražio uvjetnu u nepravoj obnovi kaznenog postupka, rekli su mi neka se obratim Probacijskom jer će mi "sigurno izaći u susret". Imate li neku ideju ili savjet što mi je preostalo za napraviti, jednostavno ne mogu biti na 2 mjesta u isto vrijeme? Valja spomenuti da taj problem s radom popodne doveo do toga da se sve odgađa već 2 i pol godine. Puno hvala na savjetu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija