Jump to content

Izračun mirovine


gmail

Preporučene objave

U mirovini sam od 2005,opča nesposobnost,hrvi 30%,omjer 40% rat 60% civilna a danas mi je mirovina 3115 kn ZNG bez gardijske,status dragovoljca mi nisu priznali,koeficijent 1,50¸¸¸¸kopka me da li su pravilmo izračunali a dobro znam da je puno vremena prošlo  ali opet je to premala mirovina za opču i sa invalidnošču¸¸¸¸¸hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , gmail je napisao:

U mirovini sam od 2005,opča nesposobnost,hrvi 30%,omjer 40% rat 60% civilna a danas mi je mirovina 3115 kn ZNG bez gardijske,status dragovoljca mi nisu priznali,koeficijent 1,50¸¸¸¸kopka me da li su pravilmo izračunali a dobro znam da je puno vremena prošlo  ali opet je to premala mirovina za opču i sa invalidnošču¸¸¸¸¸hvala

60% ti je civilna mirovina.Koliko imaš civilnog staža?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , beroduba je napisao:

60% ti je civilna mirovina.Koliko imaš civilnog staža?

Efektivnog radnog staža 18 god,8 mjeseci i 20 dana sa 2 godine pridodanog staža od 2 godine 3 mjeseca i 15 dana¸¸¸¸godine života 64 napunio a mirovinski staž za izračun je onaj od 28 god, 4 mjeseca i 23 dana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani gmail, postotak invalidnosti vam nije parametar za određivanje mirovine. Kao što ste rekli imate 40%rat i 60  mir, opća nesposobnost e sad veliku ulogu vam ima  PVB za civilni dio kao i staž, a čin i koeficijent 1.5 za vojni dio. Imam par kolega koji imaju 50:50 opći oko 26 staža, ali imaju puno pridodanog staža i otišli su 2008. u mirovinu pa imaju oko 3600 kn, pa sam mišljenja da su vam dobro izračunali.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 minuta, Skywalker007 je napisao:

Poštovani gmail, postotak invalidnosti vam nije parametar za određivanje mirovine. Kao što ste rekli imate 40%rat i 60  mir, opća nesposobnost e sad veliku ulogu vam ima  PVB za civilni dio kao i staž, a čin i koeficijent 1.5 za vojni dio. Imam par kolega koji imaju 50:50 opći oko 26 staža, ali imaju puno pridodanog staža i otišli su 2008. u mirovinu pa imaju oko 3600 kn, pa sam mišljenja da su vam dobro izračunali.

Hvala još mi ostaje HRVI kad dobijem rješenje(negativno,vjerojatno) i tužba i više nema snage ni volje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija