Jump to content

Svjedočenje djeteta


Anica1976

Preporučene objave

Pozdrav svima.Trebam savjet.Suprug je bio u istraznom zatvoru mjesec dana optuzen za obiteljsko nasilje.Pustili su ga s tim ds je dobio zabranu prilaska meni i i djeci.Prekrsio je sve.Dolazio ,odlazio kad je htio.Vise nisam mogla izdrzati i prijavila sam.Dosli su uzeli moju izjavu i izjavu 12'godisnjeg sina.Sin je u izjavi rekao da je on prijetio meni u njegovom prisustvu   kako bi me najradije ubio.Sve su to zapisali i otisli.Suprug je opet zavrsio u istraznom.Dan nakon svega,sin mi priznaje da nije to tata rekao i da je sve izmislio samo da ga odvedu i da budemo na miru.Sad nas zovu na sud i sin treba u prisustvu pedagoginje ponoviti to sto je rekao pred policijskim sluzbenikom.Rekla sam mu da kaze  toj teti isto sto je rekao i meni.Znaci da je lagao i zasto .Mene sada brine,kako ce to sve zavrsiti?Hoce li se socijalna sluzba umijesati?Mogu li i kako zastiti dijete da ne svjedoci?Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Svjedočenje djeteta

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija