Jump to content

Zelena strelica


IPSWIC

Preporučene objave

Ljudi molim pomoć ., Dakle godišnje sam u prometu 50 i vise tisuća kilometara i to sve kroz Zagreb.

Zanima me dali se smije proći kroz zelenu strelicu na semaforu.Znači ne mislim na onu zeleni strelicu koja se pali prije zelenog , tipa vecinom za skretanje desno.

Zanima me recimo dolazim u raskrižje i hoću skrenuti uljevo , upali mi se crveno i nakon crvenog odma strelica za ljevo , dali stati ili proći ?

U ovoj gore navedenoj situaciji sam imao jako cudan događaj da sam dolazio prema semaforu koji je upalio crveno ,krenem kočiti, poslje toga pali zelenu strelicu ja dam gas da prodjem i on odma ugasi zelenu strelicu i normalno ljepo kobre zamnom i normalno pisu kaznu fino , sad sta je tu je nema kmecanja , prva mi je kazna pa valjda necu vozaćku izgubiti.

 

Samo sad trazim savjet dali se smije kroz strelicu ili ne ?

Pošto znam stat na strelicu , pogotovo od kada sam dobio kaznu pa cujem svakakvih riječi iz auta iza mene , zvuk trube samo cekam jos nekog krkana da tako izadje van.Al jbg fakat mi se Neda da mi jos jednom pisu kaznu i uzmu vozačku rađe se i pošaketat na semaforu ako treba!

 

Molim savjete ., Hvala :)

uređeno: od Borbena7
Naslov - velika slova
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Zelena strelica

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija